Customer Service&Sales Specialist (GER)

Concentrix

Job title:

Company:

Concentrix

Job description

Concentrix CVG International sp. z o.o.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

Obsługa połączeń przychodzących

Aktywna sprzedaż usług klienta

Przygotowywanie ofert odpowiadających potrzebom klientów

Wprowadzanie danych do systemu
WYMAGANIA:

Nasze wymagania

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)

Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

Otwartość w relacjach z klientami, również w aspekcie aktywnej sprzedaży

Umiejętność swobodnej komunikacji przez e-mail / czat / telefon

Zadaniowe podejście do problemów i rozwiązywania ich
OFERUJEMY:

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie (min 120h/mies)

Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7000 zł brutto + bonus + prowizja (UoP), lub 45zł/h na umowie zlecenie + prowizja

Praca od poniedziałku do piątku (7:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (10:00 – 18:00) – UoP. Elastyczne godziny pracy na UZ.

Rzetelne przygotowanie do pracy

Praca w domu nawet od 1 dnia pracy – zapewnimy Ci niezbędny do pracy sprzęt lub w komfortowym biurze w centrum Lublina

Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie) – UoP

Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)

Expected salary

7000 per month

Location

Lublin, lubelskie

Job date

Sun, 11 Feb 2024 08:47:12 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesineu.com) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location