SAP Project Manager

Arvato

Job title:

Company:

Arvato

Job description

O PROJEKCIEPion SAP składa się z ponad 60 osób – Konsultantów, Developerów oraz Specjalistów. Zespół do którego aplikujesz to 7-osobowy team, w skład którego wchodzą osoby na stanowiskach SAP Project Manager, Scrum Master oraz Koordynator ds. Testów SAP.Zespół do którego dołączysz, w swej codziennej pracy, zajmuje się obsługą międzynarodowych klientów z branży fashion, healthcare, tech oraz beauty w aspekcie integracji obsługi logistycznej z klientami zewnętrznymi (w projektach opartych o SAP WM lub SAP EWM S/4 HANA).SAP Project Manager bierze udział w pełnych cyklach wdrożeniowych, nowych lokalizacji magazynowych, dla przyszłych klientów Arvato. W ich trakcie ma okazję, wymieniać się wiedzą oraz doświadczeniem ze Specjalistami z polskich oraz zagranicznych oddziałów Arvato Supply Chain Solutions.TECHNOLOGIE:

  • SAP S/4 HANA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie projektów biznesowych w obszarze logistyki w części dotyczącej systemu SAP zgodnie z metodyką przyjętą w Dziale IT (Waterfall i/lub Scrum);
  • Prowadzenie kart projektów, definiowanie zakresu projektów, terminów, ról oraz niezbędnych zasobów;
  • Zbieranie wymagań i uzgodnienie zakresu prac z osobami decyzyjnymi;
  • Przygotowywanie koncepcji i wycen rozwiązań dotyczących systemu SAP;
  • Współpraca przy przekładaniu koncepcji biznesowej na koncepcję techniczną oraz egzekwowanie sporządzania dokumentacji technicznej;
  • Przeprowadzenie analizy ryzyk;
  • Uzgodnienie z przełożonym dostępności zasobów ludzkich, a następnie zarządzanie zespołem oddelegowanym do projektu;
  • Dbanie o sprawną komunikację z biznesem i klientami w ramach prowadzonego projektu;
  • Stałe monitorowanie terminów oraz budżetu w ramach prowadzonych projektów;
  • Opracowanie wskaźników oceny skuteczności projektu (KPI);
  • Przygotowanie wsparcia powdrożeniowego w strukturach Działu SAP;
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień;
  • Współpraca ze specjalistami w ramach rozproszonego Działu IT Arvato.

NASZE WYMAGANIA:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku SAP Project Manager lub podobnym;
  • Znajomość obsługi systemu SAP (S/4 HANA);
  • Znajomość procesów biznesowych w logistyce;
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
  • Znajomość język angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2);
  • Silne umiejętności komunikacyjne;
  • Zdolność do priorytetyzacji zadań oraz brania za nie odpowiedzialności;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Otwartość i proaktywność.

MILE WIDZIANE:

  • Certyfikat PMP (Project Management Professional);
  • Doświadczenie z zakresu doświadczenia projektów zgodnie z metodyką PMBOK (Project Management Body of Knowledge);
  • Doświadczenie w pracy w projektach zwinnych (Agile/Scrum).

TAKIE DAJEMY MOŻLIWOŚCI ROZWOJU:

  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie.

OFERUJEMY:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato,
  • Pracę w oparciu o metody zwinne,
  • Możliwość korzystania z home office do 2 dni w tygodniu,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Expected salary

Location

Poznań, wielkopolskie

Job date

Sat, 10 Aug 2024 22:28:44 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesineu.com) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location