Marketing Account Manager

Smart-HR

Job title:

Company:

Smart-HR

Job description

Witaj! Jesteśmy Smart HR, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rekrutacji, zlokalizowanym w sercu dynamicznie rozwijającego się Katowic. Nasza specjalność to kompleksowe doradztwo personalne oraz rekrutacja pracowników na wszystkie szczeble w organizacji. Rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie czas i jak cenny jest każdy członek Twojego zespołu. Dlatego też w Smart HR stawiamy na innowacyjność i jakość, korzystając z najnowocześniejszych metod pozyskiwania talentów, które są sprawdzone i efektywne. Nasza oferta to nie tylko standardowe rekrutacje. Rozumiemy zróżnicowane potrzeby rynku pracy, dlatego oferujemy również rekrutacje pracowników z różnych obszarów Polski na zasadach innych niż regulowane przez kodeks pracy, takie jak działalność gospodarcza, kontrakt czy umowa cywilnoprawna. Wyróżnia nas również SMART-JOB COACHING – inicjatywa, która wspiera kandydatów w rozwoju ich karier zawodowych, pomagając im w pełni wykorzystać swój potencjał. W Smart HR wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie zarówno potrzeb naszych klientów, jak i aspiracji kandydatów. Nasze podejście jest zawsze indywidualne i skrojone na miarę, co pozwala nam budować trwałe relacje i efektywnie łączyć światy biznesu i talentów. Chociaż nie możemy podzielić się naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku, możesz być pewien, że jako Twoi partnerzy w rekrutacji, zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszych wyników, które przekładają się na Twój sukces. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z Smart HR – razem możemy tworzyć zespoły, które są nie tylko kompetentne, ale i zaangażowane w realizację wspólnych celów.Dla naszego Klienta – Agencji Marketingowej w związku z rozwojem zespołu sprzedażowego i strategią biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko:Marketing Account Manager
Miejsce pracy: KatowiceZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku oraz ich bieżącą obsługę w zakresie realizacji projektów i działań marketingowych,
  • Analizę potrzeb Klienta, przygotowanie oferty, negocjowanie warunków umowy i terminów realizacji działań oraz wsparcie posprzedażowe,
  • Koordynowanie pracy zespołów oraz monitorowanie realizacji projektów,
  • Inicjowanie spotkań biznesowych ze stałymi i nowymi klientami,
  • Bieżącą analizę działań konkurencji oraz reagowanie na potrzeby rynku.

WYMAGANIA:

  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w agencji reklamowej/ marketingowej lub w konsultingu,
  • Praktycznej wiedzy na temat pozyskiwania klienta biznesowego,
  • Umiejętności prowadzenia spotkań, negocjacji i ofertowania,
  • Umiejętności zarządzania projektem,
  • Znajomości narzędzi Google Workspace i CRM,
  • Zdolności organizacyjnych, kreatywności, komunikatywności, zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B. oraz gotowości do pracy w terenie.
  • Dodatkowym atutem są:
  • znajomość narzędzi typu Apollo, Sales Navigator, Canva lub podstawowa wiedza w zakresie PPC, WordPress lub SEO.

OFERUJEMY:

  • Duże wsparcie zespołu i przełożonych na start,
  • Pracę stacjonarną w katowickim biurze lub hybrydową,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami (miesięczne, kwartalne i roczne),
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon i komputer oraz do dyspozycji samochód służbowy – na czas wizyt u Klienta,
  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi i sukcesom wynikowym,
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • Szkolenia (przynajmniej raz w roku) oraz jasno wytyczoną ścieżkę awansu w strukturach firmy.

Expected salary

Location

Katowice, śląskie

Job date

Sun, 16 Jun 2024 07:54:04 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesineu.com) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location