Junior leasing manager

HR Sigma

Job title:

Company:

HR Sigma

Job description

Dla naszego Klienta – dynamicznej firmy działającej w sektorze nieruchomości, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Junior Leasing Managera. Jeśli chcesz rozwijać się w środowisku profesjonalistów i nie boisz się wyzwań, to ta oferta jest dla Ciebie!
JLM/MS/02/2024Twoje główne zadania:

  • Kreatywne projektowanie i aktualizacja ofert leasingowych: Tworzenie prezentacji i ofert leasingowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Efektywne zarządzanie procesami: Organizowanie spotkań, przygotowywanie raportów.
  • Inicjowanie działań marketingowych i sprzedażowych: Podejmowanie proaktywnych działań, takich jak mailing i cold call, aby dotrzeć do potencjalnych klientów i utrzymać pozytywne relacje biznesowe.
  • Skuteczne zarządzanie informacją: Regularna aktualizacja baz danych dotyczących wynajmowanych powierzchni, analiza konkurencji.
  • Obsługa klienta: Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe, zapewniając profesjonalną i kompleksową obsługę klienta biznesowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz oko do detali.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza PowerPoint.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub sprzedaży.

Co oferujemy:

  • Możliwość ciągłego rozwoju pod okiem profesjonalistów.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach.

Jeśli jesteś gotów/a na nowe wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoje zgłoszenie!W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:
‘Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).’

Expected salary

Location

Kraków, małopolskie

Job date

Tue, 12 Mar 2024 23:36:45 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesineu.com) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location