Junior Digital Project Manager

LeasingTeam

Job title:

Company:

LeasingTeam

Job description

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja projektów cyfrowych (cyfrowe kampanie marketingowe, animowane banery, media społecznościowe, strony docelowe)
  • Ścisła współpraca i codzienna komunikacja z klientami z całego świata
  • Ewaluacja projektu, szacowanie kosztów i tworzenie harmonogramu projektu
  • Dbanie o transparentną i jasną komunikację (wewnętrzną i zewnętrzną)
  • Przekazywanie i koordynowanie pracy w zespole projektowym
  • Raportowanie

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego – poziom B2/C1 (obowiązkowy)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Chęć nauki w obszarze marketingu i technologii cyfrowych
  • Mile widziana znajomość Jira

Oferta:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (3 dni z biura, 2 z domu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • System pracy 8 godzin dziennie + 30 min bezpłatnej przerwy lunchowej
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Szeroki pakiet benefitów: karta sportowa, pakiet medyczny, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie
  • Pokój chillout z konsolą, grami planszowymi czy tarasem

Expected salary

Location

Warszawa, mazowieckie

Job date

Thu, 08 Aug 2024 07:52:36 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesineu.com) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location