Customer Service Specialist

LeasingTeam

Job title:

Company:

LeasingTeam

Job description

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa połączeń przychodzących w zakresie obsługi ubezpieczeń
  • Pozyskiwanie danych i zgód od klienta
  • Interpretacja zapytań związanych z ogólnymi warunkami ubezpieczeń
  • Budowanie pozytywnego wizerunku i dobrych relacji z Klientami
  • Wprowadzanie danych klientów i zapytań do systemów firmowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie, zdana matura (preferowani studenci studiów zaocznych)
  • Dyspozycyjność do pracy 40 godzin w tygodniu
  • Swoboda w przeprowadzaniu rozmów telefonicznych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Chęć uczenia się i samodzielnego zdobywania nowych kompetencji

Oferta:

  • Umowa zlecenie
  • Stawka: 23,50 zł/h brutto
  • Lokalizacja biura: Warszawa, Mokotów
  • Elastyczny czas pracy 8:00-16:00 | 9:00-17:00 | 10:00- 18:00
  • Praca w systemie hybrydowym (3 dni zdalnie, 2 dni z biura)

Expected salary

23.5 per hour

Location

Warszawa, mazowieckie

Job date

Wed, 14 Feb 2024 01:51:36 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesineu.com) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location