Analityk

Bank Polska Kasa Opieki S.A.

Job title:

Analityk

Company:

Job description

Analityk1077058601Obowiązki

  • Rozwijał z nami aplikacje w pionie klienta detalicznego
  • Analizował procesy i projektował ich automatyzację z wykorzystaniem różnych technik i narzędzi (BPM, RPA, integracje)
  • Pozyskiwał, uzgadniał i analizował wymagania biznesowych oraz tworzył ich specyfikację
  • Współpracował z ekspertami oraz menedżerami w celu zaprojektowania optymalnych rozwiązań
  • Pracował w metodyce zwinnej z wykorzystaniem Jira i Confluence
  • Dzielił się i nabywał wiedzę od pozostałych osób z Zespołu

Wymagania

  • Komercyjne doświadczenie w obszarze analizy procesów i wymagań biznesowych (min. 2 lata)
  • Znajomość zwinnych metodych i sprawne posługiwanie się narzędziami (Jira, Confluence)
  • Rozumienie architektury systemów IT, zagadnień związanych z integracją (webserwisy, REST), bazami danych (SQL)
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu developerskiego
  • Doświadczenie w sektorze bankowych (mile widziane)
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami SCRUMowymi
  • Certyfikat PSM 1 lub wyżej CSM (Certified Scrum Master by ScrumAlliance)
  • Chęć podejmowania nowych zadań poza rolą analityka
  • Umiejętność kontroli nad przydziałem zadań poszczególnym członkom zespołu

Źródło: Bank Pekao/Praca

Expected salary

Location

Warszawa, mazowieckie

Job date

Wed, 05 Jun 2024 22:00:39 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesineu.com) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location