Konsultant ds. wsparcia klienta

Concentrix

Job title:

Company:

Concentrix

Job description

Konsultant ds. wsparcia klientaMiejsce pracy: WarszawaZadania:

  • Oferujemy stanowisko, na którym będziesz odpowiedzialny za bezpośrednią komunikację z klientami za pomocą telefonu, e-maila, czatu i mediów społecznościowych. Twoim zadaniem będzie informowanie o produktach i usługach, przetwarzanie zamówień oraz rozwiązywanie problemów klientów. Do obowiązków należy również udział w szkoleniach produktowych i rozwijanie umiejętności potrzebnych do utrzymania wysokiej jakości obsługi.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka polskiego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Doświadczenie w obsłudze klienta telefonicznej.
  • Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów.
  • Wykształcenie średnie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Wynagrodzenie 4 770 PLN brutto.
  • Wsparcie szkoleniowe przygotowujące do roli.
  • Model pracy hybrydowej (70% biuro, 30% zdalnie).
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, kafeteria benefitów, ubezpieczenie na życie).

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajConcentrix56We power the world’s best brands today and into the future.Some call us a global technology and services company . But we’re so much more. Human-centered, tech-powered, intelligence-fueled. Every day, we help over 2,000 clients solve their toughest business challenges.We’re the game-changers who combine operational excellence and cutting-edge automation to power day-to-day operations of our clients. Acting as a seamless extension of their business, we deliver efficiency and effectiveness where it really counts.We’re the strategic thinkers who design fully integrated solutions for our clients, combining innovative thinking, data-driven insights, and sector expertise.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Expected salary

Location

Warszawa, mazowieckie

Job date

Tue, 03 Sep 2024 07:23:36 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesineu.com) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location