Project Manager / Opiekun klienta (k/m) – Niemcy

Concept Plus

Job title:

Company:

Job description

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie i dalszy rozwój relacji z klientami
  • Zarządzanie projektami w zakresie usług personalnych oraz ich realizacja
  • Nadzorowanie i kontrola całości projektów, w tym planowanie zasobów, kontrola budżetu i zarządzanie ryzykiem
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozbudowa sieci handlowej
  • Koordynacja komunikacji i współpracy pomiędzy działami wewnętrznymi i back office w zakresie księgowości i zarządzania personelem
  • Koordynacja i zarządzanie projektami z zakresu pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy na terenie Niemiec i Holandii

Wymagania:

  • Mile widziane szkolenie handlowe lub wykształcenie kierunkowe; preferowane również osoby mające odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje w innych branżach
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, preferowane w branży usługowej lub usług personalnych
  • Ugruntowana wiedza z zakresu obsługi klienta i budowania relacji handlowych
  • Znajomość procesów handlowych i doświadczenie w księgowości będą dodatkowym atutem
  • Doskonałe kompetencje w zakresie komunikacji, umiejętność pracy w zespole oraz pewność siebie
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
Zapewniamy szereg atrakcyjnych świadczeń dodatkowych, które z przyjemnością dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb podczas osobistej rozmowy. Powiedz nam, które benefity są dla Ciebie szczególnie ważne, i sprawdź naszą ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.Swoje CV wyślij na adres: @

Expected salary

Location

Opole, opolskie

Job date

Wed, 07 Aug 2024 03:31:20 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesineu.com) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location